«

»

Čvc 27

Značka Supra

 

Žijete značkou Supra? Americká značka Supra vyrábějící unikátní boty Supra a stylové oblečení žije pro Vás. Supra spolupracuje s mnoha skateboardisty a dalšími lidmi, kteří značku propagují a vědí, proč to dělají. Značka Supra, která je inspirovaná hudbou a také provokujícím pouličním stylem života, nechala vzniknout nadčasovým botám, které jsou nejen kvalitní, ale designově dokonalé. Boty Supra určili v odvětví módy nový směr. Boty Supra nakoupíte jednoduše přes internet, když navštívíte skateshop.

Boty Supra a oblečení Supra Vám dodají šťávu, díky použití výrazných barev a kvalitních materiálů. Boty Supra a oblečení Supra jsou svým stylem a kvalitou nenahraditelnými kousky, které Vám v šatníku nesmí chybět. Boty Supra skvěle propojují kulturu a hiphopovou hudbou, boty Supra unikátně ztvárňují pulsující styl života a dobrý vkus. Boty Supra nejsou jen boty, je to náš životní styl.

 

boty Supra červené

 

Skateshop nabízí různé kolekce Supra bot. Nabízí mnoho variant, provedení a vybírat můžete z velkého množství barev. Vybírat můžete také z bot v dámském, nebo pánském provedení.

Boty Supra zaručují jedinečný kontakt se skateboardem, pevně drží kotník a nabízejí optimální flexibilitu. Nejčastěji použitým materiálem je příjemný semiš a ta nejkvalitnější guma. Supra není jen bota, Supra je vyjádření našeho názoru a našeho stylu.