«

Říj 15

Výběr správné běžecké obuvi

Na internetu, v časopisech, v knihách najdete mnoho informací a jistě se také setkáte s mnoha nesrovnalostmi. Každý má totiž rád něco jiného, záleží také na terénu po kterém běží, ale také záleží na vašem došlapu a hmotnosti.
Mnoho začátečníků volí levné varianty sportovních bot, ale takové boty Vás brzy, zcela jistě od sportu odradí. Sportovní boty musí být kvalitní a Vy se v nich musíte cítit dobře. Pravidlem, když si kupujete sportovní boty je, že bota musí být o půl čísla větší. Je to proto, aby jste se v botě cítili co nejvíce pohodlně a bota Vás ani náznakem netlačila. Také je velmi dobré si sportovní boty vybírat podle terénu, na kterém budete běhat. Můžou to být lesní cesty, silnice, travnaté kopce, kamenitá

Bílé boty Adidas
cesta a podobně. Nejvíce spokojených běžců běhá v botách Adidas. Značka Adidas nabízí sportovní boty pro všechny typy povrchů. Boty Adidas Vám dají jistotu při odrazu i dopadu. Boty Adidas jsou výjimečné tím, že jsou vyrobeny podle individuálních potřeb běžce. Díky moderním technologiím, kvalitním materiálům a důkladné studii běhu, jsou dnes boty Adidas nejvyhledávanější sportovní obuví. Vyzkoušejte boty Adidas i vy a nebudete litovat. Za boty Adidas promlouvá mnoho spokojených sportovců.