«

»

Pro 04

Svářečka CO2 KIT

Svářečka CO2 KIT je velmi oblíbená svařovací technika, protože mívá zpravidla vysoký výkon, skvělé svářecí vlastnosti, má vysoké zatěžovatel, jednoduché a intuitivní ovládání a v neposlední řadě je svářečka CO2 velmi spolehlivá. Díky měděnému vinutí trafa je možné svařovací poloautomat KIT použít i na dlouhodobé nasazení. Pokud jste si již svoji svářečku vybrali, možná také oceníte kompresor. Kompresory se dnes běžně používají v profesionálních dílnách, ale také při pravidelné údržbě domu, nebo automobilu.

Hledáte svářečku CO2, nebo také častěji svařovací poloautomat pro svoji dílnu? Možná vás zaujme svářečka CO2 Praktik 159. Tato svářečka má čtyři stupně regulace napětí, je spolehlivá a navíc má velice jednoduché ovládání a tak je vhodná i pro začínající svářeče. Při vybavování dílny nezapomeňte také na kompresory. Kompresor nám může velice usnadnit práci jak v dílně, tak i při údržbě domu, zahrady, nebo automobilu. Podle udržované plochy si můžete vybrat menší, nebo větší kompresor a podle požadavků na kompresor samotný potom můžete vybírat bezolejové kompresory, rychloběžné, nebo pomaloběžné olejové kompresory a samozřejmě také kompresory se sníženou hlučností, které oceníte zejména tam, kde je předepsaná nižší míra hluku.

Kompresory jsou neocenitelným pomocníkem v dílně, na zahradě, ale také v domě. Mohou nám velice usnadnit naši práci a zrychlit procesy v dílně. Jak kompresory pracují? Využívají sílu stlačování a huštění vzduchu, která dokáže rychle nahustit co je potřeba. Oceníme jej tedy mimo jiné například při údržbě pneumatik na jejich dohustění. Vybrat si můžeme různé velikosti kompresorů – od malých kompresorů pro osobní potřebu, až po velkokapacitní profesionální kompresory, které nacházejí své uplatnění ve větších dílnách, kde jsou potřeba každý den. Kompresory, stejně jako veškerá svařovací technika nám mohou podstatně urychlit práci a ve větším provozu se bez nich můžeme jen těžko obejít.