«

»

Kvě 07

Luxusní set Swarovski Hearts

Šperky Swarovski se proslavili díky své originalitě a nápaditému designu, jsou ale oblíbené taky pro svůj neobvyklí lesk a třpyt. Skvěle doplní každodenní oděv a ozvláštní vás i při speciálních příležitostech.
Luxusní set Swarovski Hearts se sestává z náušnic Swarovski s krystaly ve tvaru srdce a s velkým přívěškem. Sety Swarovski Hearts se vyrábějí v mnoha různých velikostech. Pro ty, kteří mají rádi jednoduchost a chtějí šperky co se hodí ke všemu se hodí bílá nebo šedá. Vybrat si ale můžete set Swarovski ve světle fialové nebo třeba v tmavě modré, nebo v červené či oranžové barvě. Set Swarovski Hearts se hodí jak k elegantnímu oblečení tak i ke sportovní módě.

Set Swarovski Hearts
Náušnice Swarovski se dají kombinovat i s jiným náhrdelníkem, nebo s náramkem či třeba hodinkami. Přívěšek ve tvaru srdce se zase skvěle hodí i k jiným náušnicím třeba ze stříbra, nebo si k nim můžete dokoupit prsteny Swarovski, nebo krásné náramky Swarovski s krystaly ve stejné barvě. Pokud se vám zrovna design se srdíčky nelíbí, pak si můžete vybrat třeba tvar hvězdy, kulaté krystaly Rivoli, nebo třeba tvar Chessboard, nebo Flower.
Swarovski šperky jsou stále velmi módní a oblíbené a jsou skvělé i jako dárek. Šperky potěší každou ženu ať je jí 15, 35, nebo třeba 65 let. Pokud chcete obdarovat jakoukoli ženu pak set šperků Swarovski je jistě tou pravou volbou.

swarovski elements hearts šedý set Swarovski heart