«

»

Dub 16

Kombinované bojlery Dražice

Ohřívače a bojlery Dražice existují od roku 1956. Vyznačuje se především vysokou kvalitou ohřívačů, výkonem a hodnotou. Bojlery Dražice si získali své zákazníky i díky jejich bohatému sortimentu, kvalitě výrobků, bezstarostnému servisu po dobu životnosti bojleru a jejich unikátní technologii pro výrobu bojlerů, která se každým rokem stále zlepšuje. Bojlery Dražice mají na trhu velmi dominantní postavení, a u zákazníků jsou stále žádanější.

Nejméně poruchové a nejúspornější bojlery? Mnoho lidí si dnes pod těmito slovy představí bojlery Dražice. Bojlery Dražice jsou akumulační tlakové ohřívače vody se smaltovou ocelovou nádobou. Jejich objem se pohybuje od 10 do 1000 litrů. Bojlery Dražice jsou tolik oblíbené, i díky jejich technologii, která rok od roku přichází s novými vylepšeními. Patří tak, k nejkvalitnějším ohřívačům vody u nás.

Chcete ušetřit nějakou tu korunu na energii? Vyzkoušejte si výhody, které nabízí bojler kombinovaný Dražice. Kombinované akumulační tlakové ohřívače jsou vhodné do rodinných domů a různých sociálních zařízení. Kombinovaný bojler ohřívá vodu buďto elektrickým tělesem, to je způsob ohřevu v letních měsících, nebo je ohřev realizován vodou ze systému ústředního topení, to je způsob ohřevu v zimním období. Pokud zvolíte bojler stojatý model kombinovaného bojleru, jeho provoz bude ekonomičtější.