«

»

Dub 18

Elektrické bojlery Dražice

Roku 1956 firma Dražice začíná se zakázkovou výrobou ohřívačů vody. V průběhu let společnost stále rozšiřovala sortiment. Dnes už vyrábí jedny z nejkvalitnějších kombinovaných bojlerů, bojlerů nepřímotopných, solárních bojlerů a také bojlery elektrické. Bojlery Dražice se vyváží do 16 zemí celé Evropy. Dnes už se vyrobí cca 150 000ks bojlerů Dražice. Bojlery Dražice si vybudovali dominantní pozici na trhu, kterou si stále drží.

Co by měl ohřívač vody splňovat? Bojler by měl splňovat některé základní požadavky. Důležitá je především dlouhá životnost ohřívače, výhodou je i snadná dostupnost pro provedení případného servisu, nebo údržby, protože jako každé jiné technické zařízení i bojler potřebuje pravidelně čistit. Není ani od věci si zkontrolovat parametr tepelných ztrát. Bojlery Dražice všechny tyhle požadavky splňují a dokonce společnost Dražice nabízí i něco na víc.

Jaké schopnosti mají bojlery Dražice? Díky použití velmi kvalitních materiálů, nové technologii a důkladné kontrole při výrobním procesu, jsou bojlery Dražice velmi oblíbené u spotřebitelů. Společnost Dražice si zakládá na spokojenosti zákazníků a snaží se vyhovět všem jejich přání. Nabízejí ohřívače v mnoha objemových velikostech. Bojlery Dražice Vám podle potřeby nabídnou i bojlery svislé či vodorovné.