«

»

Srp 16

Dílenský nábytek, to pravé vybavení pro všechny dílny

K čemu všemu je určen dílenský nábytek? Dílenský nábytek je vhodný především do výrobních prostor, servisů, zkušeben a laboratoří, avšak velice často je využíván i ve školách a výcvikových centrech.
Čím vším je vyznačován kovový nábytek? Kovový nábytek je vyznačován masivní konstrukcí, která zajišťuje jeho vysokou pevnost, odolnost a nosnost. Pokud potřebuje, aby Vám kovový nábytek poskytl další užitné vlastnosti, lze ho snadno rozšiřovat pomocí příček, přídavných polic, zásuvek, ale i pomocí perfopanelů, které slouží jako držáky nářadí.

bílá šatní skříň

 

V dnešní době Vám trh výrobků může nabídnout nejširší nabídku dílenského i kovového nábytku předních evropských výrobců. Tedy dílenský nábytek Vám nabízí produkty jako kartotéky, lístkovnice, spisové a šatní skříně, roletové skříně, skříně na mapy a výkresy, šatní skříňky a lavice, pracovní stoly, zásuvkové skříňky, přístavné a mobilní stolové kontejnery, posuvné a policové regály, dílenský nábytek, ohnivzdorné skříně, trezory, sejfy a jiné.
Zvažujete si tedy i vy pořídit nějaký nový dílenský nábytek do Vaší dílny? V tom případě čtete správný článek, protože jak už všichni jistě dobře víte, dílenský stůl je srdcem každé dílny. Pracovní plochu tvoří masivní dřevěná deska připravená pro umístění svěráku či dalších komponent. Součástí stolu také mohou být zásuvky či poličky, případně k němu lze pořídit mobilní dílenský kontejner, který umožňuje snadnou manipulaci.

 

Zdroj: http://www.jastcz.cz/