«

»

Dub 19

Čistící přípravky Madel

Potřebujete vyčistit skvrny, ucpaný odpad, nebo se poprat s vodním kamenem? Vyberte si na to kvalitního pomocníka od výrobce Madel.

Stále přemýšlíte nad tím, jaké domácí prostředky použít, aby spolehlivě odstranili skvrny, nebo třeba vyčistili odpady? Čas, který strávíte uklízením a praním by, jste raději strávili se svými dětmi nebo s kamarády? Se skvrnami, které se Vám nedaří odstranit, jste se už smířila? Televizní reklamy doporučují různé prací prostředky a odstraňovače skvrn, které nemají žádný účinek a výsledek je stejný jako před praním. Už jste někdy viděli reklamu na odstraňovač skvrn Neflek, nebo prací prostředek značky Fiocco? Dobrý produkt od Madel totiž nepotřebuje reklamu.

Odstraňovač skvrn Neflek snadno odstraní skvrny od kávy, kečupu, krve, trávy, čokolády, rtěnky, řasenky, make up, oční stíny a podobně. Vyzkoušejte tekutý odstraňovač skvrn Neflek, díky speciálnímu vroubkovanému okraji stačí přípravek rozetřít na skvrnu, nechat 3-5 minut působit a vyperte doporučeným způsobem. Nepotřebujete k tomu žádné kartáče ani houbičky. Neflek je vhodný na bílé i barevné prádlo.

Tak jak si oblíbíte odstraňovač skvrn Neflek, tak pro Vás bude nedílnou součástí každého praní prací prostředek značky Fiocco. Fiocco je ekonomický prací prostředek na bílé, ale i barevné prádlo. Překvapí Vás svojí účinností i příjemnou cenou.

Stura Facile je prostředek určený k čištění ucpaných odpadů. Už se nemusíte zbytečně namáhat při použití zvonu. Stura Facile odvede všechnu práci za Vás. Lze jej použít do všech druhů kanalizačních odpadů. Použití přípravku Stura Facile je jednoduché a rychlé. Čistá domácnost snadno a rychle jedině s drogerií Madel.